Šalčininkų rajono savivaldybė - Sportas

Šalčininkų rajono savivaldybės
administracija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 49, LT- 17116 Šalčininkai
Kodas 188718713
Juridinių asmenų registras
Tel. (8 380) 51 233
Faks. (8 380) 51 244
El.p. priimamasis@salcininkai.lt
Korupcijos prevencija
Atviri duomenys
Asmens duomenų apsauga
Nuorodos

Sportas Spausdinimo versija
Sporto klubai
Sporto klubų sąjunga
 

Sveikame kūne - sveika siela!

Balandis. Lengvosios atletikos bėgimas Baltoji Vokė - Rūdninkai - Baltoji Vokė. Per paskutinius metus šventėje taip pat varžomasi ir kitose sporto šakose, ypač populiarios yra krepšinis, virvės tempimas, svarmenų kilnojimas, ringo. Renginyje dalyvauja ne tik Šalčininkų rajono sportininkai, bet ir sportininkai iš Vilniaus, Lenkijos. Dalyvių amžius nuo 3 iki 60 metų. (Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius, tel. 30175, Baltosios Vokės kultūros namai, tel. 43183).

Balandis - gegužė. Lietuvos ringo čempionatas. Ši sporto šaka rajone vis populiarėja. Varžybos vyksta Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos stadione.

Liepa. Vaikų ir jaunimo stalo teniso turnyras. Dalyvauja jauni sportininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos. Renginys vyksta Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijoje.

Rugsėjis. Rankinio turnyras, skirtas Antonijaus Ratkevičiaus atminimui Eišiškėse. Tradiciškai varžybose susitinka jauni sportininkai iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos.

Rugsėjis. Vyksta Šalčininkų rajono neįgaliųjų varžybos.

Vasaris - gegužė. Parapijinės sporto varžybos. Dalyvauja Šalčininkų rajono sportininkai ir svečiai iš užsienio. Dalyviai varžosi keliose sporto šakose - rankinis, futbolas, tinklinis, krepšinis, šaškės, ringo.

Gruodis. Kalėdinis krepšinio turnyras 3 iš 3, organizuojamas Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijoje

Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-03 16:41:42